×

Zegarki Saint Honoré Paris

Od 1885 roku Saint Honoré jest synonimem słynnego "paryskiego stylu", tworząc kolekcje o niezrównanym stylu. Eleganckie projekty firmy i jej profesjonalizm w produkcji zegarków przyciąga miłośników nowoczesnych kreacji na całym świecie.

Niezapomniany styl

Od 1885 roku Saint Honoré jest synonimem słynnego "paryskiego stylu", tworząc kolekcje o niezrównanym stylu. Eleganckie projekty firmy i jej profesjonalizm w produkcji zegarków przyciąga miłośników nowoczesnych kreacji na całym świecie.

Oferując niezawodną szwajcarską jakość, jej zegarki mają niezwykły charakter, są wytworzone z najlepszych materiałów i wykończone przyciągającymi oko detalami. Saint Honoré oferuje zegarki, biżuterię i akcesoria, które spełniają współczesne pragnienia. W swoich dwóch centrach produkcji Saint Honoré doskonale łączy rzemieślnicze mistrzostwo i pasję, która zawsze pozostaje świeża.

Saint Honoré ostatnio świętował swoje 125. urodziny i dziś jest globalną marką reprezentowaną w ponad 60 krajach, cenioną za swój wyróżniający się styl. Ostatnie kreacje Saint Honoréz werwą celebrują hasło marki: "Niezapomniany styl", a także jej unikalne wartości: elegancję, tradycję, innowacyjność i pasję. Tym samym hasło Saint Honoré, "Niezapomniany styl", otrzymuje bogatsze znaczenie i większą wagę niż kiedykolwiek wcześniej.

Tradycja

Saint Honoré ceni najwyższe rzemieślnicze standardy. Każdy zegarek jest montowany indywidualnie, kontrolowany i nastawiany ręcznie. Wszystkie zegarki Saint Honoré posiadają etykietę "Wyrób Szwajcarski", będącą synonimem najwyższej jakości.

Innowacyjność

Tak jak i tradycja, innowacyjność jest prawdziwą siłą napędową dla firmy. Saint Honoré zawsze kładł wielki nacisk na rozwój nowych technologii oraz poszukiwanie nowych urządzeń i idei.

Pasja

Historia Saint Honoré zawsze rozwijała się z pasją - dla zegarmistrzostwa, tradycji, profesjonalizmu i wzornictwa. Jednakże Saint Honoré jest również miłośnikiem sztuki i sportu.

Na scenie artystycznej, Saint Honoré zawsze był aktywny wraz ze słynnymi malarzami i fotografami. Słynne na całym świecie wydarzenia sportowe, takie jak Puchar Ameryki czy 24H Le Mans stały się sceną dla osiągnięć Saint Honoré.

Precyzja, dokładność i doskonałość to wartości, które Saint Honoré dzieli z tymi prestiżowymi i wymagającymi wydarzeniami.

Miasto światła

Paryż, często nazywany Miastem Światła, jest inspiracją dla Saint Honoré w produkcji zegarków. Nazwa firmy pochodzi od ulicy Saint Honoré, będącej legendarnym paryskim adresem, świątynią stylu Haute Couture, domem wielkich jubilerów i zegarmistrzów oraz symbolem francuskiego stylu życia. Tutaj, w sercu Paryża, Saint Honoré otworzył swój sztandarowy ekskluzywny sklep pod numerem 326 przy ulicy noszącej to samo imię, co jego marka.

Zobacz ofertę zegarków Saint Honoré Paris