×

Kalendarz YES 2012 - Premiera

To było wydarzenie. Nie tylko w świecie biżuterii, ale również mody. Najnowsza edycja Kalendarza YES 2012, to fascynujące klejnoty, ale także unikatowe kreacje zaprojektowane dla YES przez młodych polskich projektantów. Atrakcją wieczoru odbywającego się w Reducie Banku Polskiego, była także aukcja fotografii z kalendarza, a tuż po jej zakończeniu wystąpiła BRODKA.

Piękno biżuterii – inspiracją dla najciekawszych talentów polskiego świata mody. Taki zamysł towarzyszył powstawaniu Kalendarza YES 2012. Krystof Strozyna, Blessus, Bizuu, Mariusz Przybylski, Zuo Corp, Łukasz Jemioł – to projektanci, których talent i wyobraźnia stworzyły unikalne i intrygujące kreacje dla Kalendarza YES 2012.

Okładkę kalendarza zdobi projekt Dawida Tomaszewskiego – w pełnej wysmakowanej harmonii z pierścionkiem Jubilé z błękitnym topazem i 30 diamentami, z kolekcji jubileuszowej, zaprojektowanej z okazji 30-lecia YES, przez Mateusza Madelskiego. Kolejne strony, to także biżuteria stworzona przez projektantów YES, m.in. Éternel, ideał jednokamieniowego pierścionka z brylantem, Lotus, artystyczny naszyjnik, który zdobią Swarovski Elements i perły, istniejący tylko w 30 egzemplarzach, a także wzory z najmodniejszych kolekcji z YES Rings i YES Steel. Kalendarz w efektowny sposób ilustruje trzy cechy biżuterii YES: emocjonalność, indywidualizm, design.

Kalendarz YES 2012, to także intrygującą osobowość współczesnej kobiety, ukazana poprzez wysmakowane zdjęcia autorstwa Aldony Karczmarczyk – która ma już w dorobku projekty zrealizowane dla największych marek kosmetycznych i odzieżowych. To także zasługa talentu modelki, „nowej twarzy” kampanii YES, Ewy Witkowskiej, która była pierwszą Polką na okładce francuskiego Vogue’a. Fotografie z kalendarza zostały sprzedane na aukcji charytatywnej, z której dochód zostanie przeznaczony w całości na rzecz Fundacji Rak'n'roll.

Każdy z spośród wielu gości – ze świata mody, designu i mediów – otrzymał w prezencie Kalendarz YES, który był bohaterem tego wieczoru. To pożądany przez wiele osób upominek, ponieważ jak co roku, został wydany w limitowanym nakładzie.

Film, który powstał w trakcie sesji zdjęciowej Kalendarza YES 2012, emitowany będzie w telewizyjnej kampanii YES.

Stylizacja: Karolina Kuklińska
Makijaż: Wilson
Fryzury: Piotr Wasiński
Kreacja: Sonia Adamczak
Produkcja sesji: Paweł Walicki
Współpraca: Katarzyna Rosińska

Do Kalendarza YES 2012 unikalne kreacje stworzyli:

Styczeń, Luty: Krystof Strozyna
Marzec, Kwiecień: Bizuu
Maj, Czerwiec: Mariusz Przybylski
Lipiec, Sierpień: Zuo Corp
Wrzesień, Październik: Blessus
Listopad, Grudzień: Łukasz Jemioł 

Zobacz Kalendarz YES 2012 »