×

Weź udział w wyjątkowym konkursie

i wygraj Biżuterię YES

Jak wziąć udział

Daj upust swojej kreatywności i zrób zdjęcie lub nagraj video z naszą biżuterią w świątecznym klimacie!
Zdjęcie gotowego dzieła umieść na Instagramie, oznaczając #GwiazdkaYES oraz @BiżuteriaYES.

Weź udział

Konkurs trwa od 19. listopada do 21. grudnia 2018 roku.

Konkurs
#Gwiazdka YES

Co poniedziałek wybieramy 5 najpiękniejszych prac, a ich autorzy otrzymają wyjątkową biżuterię z kolekcji YES - Scarlett, Eclipse, Art Deco, Skarabeusz, Molly

Zobacz regulamin konkursu

Nagrody

Nagroda pierwszego tygodnia

Naszyjnik Art Deco

Między tradycją a awangardą. Przenieś się do XX-wiecznej Francji i na nowo odkryj futurystyczny styl Art Deco. Subtelnie zdobione geometryczne wzory, nadają biżuterii łagodnego charakteru. Art Deco to kolekcja, której piękno zawarto między tradycją a awangardą.

Nagroda drugiego tygodnia

Kolczyki Skarabeusz

Symbol zmian i odrodzenia. Odkryj nieprzeniknioną moc i poznaj magiczne rytuały Starożytnego Egiptu. Drobne skarabeusze stały się symbolem wędrówki, zmian i odnowy.

Nagroda trzeciego tygodnia

Bransoletka Molly

Subtelna, delikatna, radosna… Zupełnie jak powiew wiatru. Kolekcja Molly zachwyca lekkością w szczególny sposób podkreślając kobiecość. To uroczy symbol przemiany zewnętrznej, nieustannie zachodzącej w przyrodzie.

Nagroda czwartego tygodnia

Bransoletka Eclipse

Miłość w pełni księżyca. Projektantka przy tworzeniu kolekcji Eclipse, inspirowała się pięknem księżyca. Zachwyciły ją jego poszczególne fazy, które są tajemnicze i zmienne. Linia Eclipse to symbol zmysłowości i tajemniczości księżyca.

Nagroda piątego tygodnia

Kolczyki Scarlett

Scarlett to urocza opowieść o najpiękniejszym uczuciu, jakim można obdarować bliską osobę. Kolekcja Scarlett to pochwała jedynej, niepowtarzalnej miłości. Wsłuchaj się w historię pełną miłości i odkryj jej piękno.